Instalacje grzewcze CO - Ekoregion | Technika Grzewcza

Firma Ekoregion Technika Grzewcza to autoryzowany przedstawiciel firmy Kostrzewa w Kielcach. Naszą specjalnością są nowoczesne instalacje grzewcze na pellet, które dostarczamy do klientów z całego województwa świętokrzyskiego oraz województw ościennych. Jesteśmy regionalnym dystrybutorem pieców CO Kostrzewa, który świadczy dodatkowo kompleksowe usługi z zakresu instalacji i serwisu tych urządzeń dla klientów indywidualnych i komercyjnych.

Nowoczesne instalacje grzewcze Kostrzewa

Firma Kostrzewa, której jesteśmy regionalnym przedstawicielem, to wiodący polski producent nowoczesnych urządzeń grzewczych. Firma znana jest przede wszystkim z tego, że w 2000 roku jak pierwsza w Polsce wyprodukowała piec pelletowy odpowiedni dla domów jednorodzinnych. Dzisiaj kotły CO na pellet Kostrzewa to w pełni zautomatyzowane urządzenia, które są wyposażone w szereg innowacyjnych technologii. Przykładem jest choćby opatentowany palnik o zmiennej geometrii, który dopasowuje moc pieca do zapotrzebowania grzewczego budynku.

W katalogu produktów marki znajdują się piece CO o mocy od 8 do 300 kW, czyli dostępne w wersjach zarówno dla domów mieszkalnych, jak i dla obiektów przemysłowych, które charakteryzują się wyjątkowo łatwą obsługą, najwyższą sprawnością energetyczną oraz spełnianiem wymagań najnowszych norm emisyjnych. To urządzenia, które odpowiadają wymogom dyrektywy Ecodesign i są rekomendowane do programu Czyste Powietrze.

Autoryzowany Serwis Kostrzewa
Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
885 470 935
doradztwo-konsultacje-technika-grzewcza

Technika Grzewcza Kielce – zakres usług

Nasza firma od przeszło 20 lat zajmuje się techniką grzewczą, dlatego możemy Państwu zaoferować profesjonalne i kompleksowe usługi w tym zakresie. Jako regionalny przedstawiciel firmy Kostrzewa oferujemy przede wszystkim doradztwo w doborze odpowiedniego urządzenia. Oferujemy wszystkie produkowane aktualnie przez markę Kostrzewa kotły CO na pellet, jak również poszczególne elementy instalacji grzewczej, takie jak zbiorniki na opał, zbiorniki higieniczne, podajniki pneumatyczne, czy palniki służące do modernizacji instalacji grzewczej.

W firmie Ekoregion mogą Państwo nie tylko zamówić nowoczesne instalacje CO na ekologiczny pellet, ale także skorzystać z naszych profesjonalnych usług w zakresie ich montażu, rozruchu oraz regulacji. Jako autoryzowany serwis Kostrzewa świadczymy również usługi w zakresie okresowych przeglądów i napraw pieców w trybie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Wysoką jakość naszych usług technicznych i serwisowych potwierdza certyfikat autoryzowanego serwisanta II stopnia wystawiony przez firmę Kostrzewa.

Instalacje grzewcze na pellet marki Kostrzewa są doceniane w Polsce i całej Europie, ze względu na swoją wysoką jakość, innowacyjne rozwiązania, bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego oraz wyjątkową wydajność. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń marki Kostrzewa, jaka jest dostępna na firmowej stronie internetowej producenta. Jeżeli są Państwo zainteresowani tymi nowoczesnymi kotłami CO, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą

W ramach bezpłatnej konsultacji zaprezentujemy Państwu najlepsze rozwiązania oraz doradzimy wybór urządzeń idealnie dopasowanych do potrzeb i warunków technicznych budynku.