Autoryzowany serwis Kostrzewa - Kielce, świętokrzyskie

Firma Ekoregion z siedzibą w Kielcach to autoryzowany serwis Kostrzewa, który zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem kotłów tej marki na terenie całego województwa świętokrzyskiego, oraz województw ościennych. Jako wieloletni partner marki Kostrzewa jesteśmy doskonale przygotowani do świadczenia kompleksowych usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych związanych z okresowym przeglądem urządzeń, ich regulacją oraz naprawami.

Zakres usług świadczonych przez Serwis Kostrzewa

Na prawidłowe działanie kotła CO wpływa nie tylko jakość urządzenia, ale także jego właściwy montaż i odpowiednia eksploatacja. Właśnie dlatego każdy nabywca pieca marki Kostrzewa może liczyć na profesjonalną opiekę serwisową przez cału okres użytkowania sprzętu. Ekoregion to autoryzowany serwis w województwie świętokrzyskim. Nasi serwisanci to doświadczeni fachowcy, którzy są doskonale przygotowani do kompleksowej obsługi wszystkich modeli kotłów Kostrzewa. Odpowiednią wiedzę zapewniają nam obowiązkowe szkolenia cykliczne w firmie Kostrzewa, a sprawność działania nowoczesna aparatura pomiarowa i diagnostyczna, między innymi analizatorem spalin, który warunkuje prawidłowe ustawienie pieca.

Zamawiając serwis Kostrzewa, mogą Państwo liczyć na realizację następujących usług:

  • rozruch kotła,
  • badanie budynku kamerą termowizyjną w celu rozpoznania ewentualnych strat ciepła,
  • przegląd okresowy pieca,
  • naprawa sprzętu i wymiana części.

Pragniemy zapewnić, że nasi serwisanci mają dostęp do wszystkich części zamiennych zarówno do urządzeń nowych, jak i tych zakupionych wiele lat temu.

Bezpłatne doradztwo
Zadzwoń i dowiedz się więcej
885 470 935
serwis-kostrzewa-kielce

Autoryzowany Serwisant Kostrzewa – jak zamówić?

Skorzystanie z usług serwisowych firmy Kostrzewa jest proste. Każdy problem lub usterkę można zgłosić na ogólnopolskiej infolinii serwisowej pod numerem (087) 429 56 56.

Na terenie województwa świętokrzyskiego mogą Państwo zamówić serwis Kostrzewa bezpośrednio w firmie Ekoregion w Kielcach, kontaktując się z nami pod numerem telefonu 885 470 935.

Zachęcamy również do dokonania rejestracji swojego urządzenia marki Kostrzewa na stronie internetowej producenta, ponieważ skutkuje to dostępem do Strefy Klienta online, za której pośrednictwem można łatwo skontaktować się z serwisem, a także w każdej chwili uzyskać dostęp do dokumentacji swojego urządzenia oraz jego historii serwisowej.

Ekoregion – autoryzowany przedstawiciel Kostrzewa w świętokrzyskim

Firma Ekoregion to nie tylko autoryzowany serwis Kostrzewa, ale także regionalny przedstawiciel handlowy tego producenta w Kielcach. W związku z tym mogą Państwo u nas również zakupić nowoczesny piec co na pellet marki Kostrzewa, a także zamówić jego instalację oraz rozruch. W ramach usług oferujemy profesjonalne doradztwo w wyborze urządzenia grzewczego dla odbiorców indywidualnych i komercyjnych, a także sprzętu dodatkowego lub służącego do modernizacji kotłowni.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebny jest serwisant Kostrzewa w celu uruchomienia i instalacji pieca, jego naprawy bądź regulacji. Zapewniamy szybką reakcję na każde zgłoszenie oraz sprawne rozwiązanie każdego problemu.