Doradztwo i pomoc w wyborze, montażu i uruchomieniu kotła na pellet

W ofercie firmy Kostrzewa znajduje się bogaty katalog nowoczesnych urządzeń grzewczych na biomasę przeznaczonych do ogrzewania domów jednorodzinnych oraz obiektów komercyjnych. Aktualnie jest to przeszło 30 produktów, w których wyborze mogą Państwo liczyć na pomoc autoryzowanego dystrybutora, jakim jest nasza firma Ekoregion. Doradzimy nie tylko, jaki kocioł na pellet wybrać, ale także pomożemy w jego montażu i uruchomieniu.

Najlepszy piec na pellet – który wybrać?

Specjalnością przedsiębiorstwa Kostrzewa są nowoczesne piece na pellet, czyli zasilane ekologicznym paliwem produkowanym z odpadów drzewnych. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy oferujemy wszystkie produkowane przez nią urządzenia. Są one wyposażone w innowacyjne i opatentowane rozwiązania, które zapewniają bezpieczne, czyste i ekonomiczne ogrzewanie budynków o różnym przeznaczeniu.

Naszym klientom z województwa świętokrzyskiego chętnie doradzimy, jaki kocioł na pellet wybrać, by w sposób efektywny i ekonomiczny ogrzał budynek o określonej kubaturze i zapotrzebowaniu na ciepło. Do wyboru są modele o mocy od 8 kW do 330 kW, a więc nadające się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i obiektów przemysłowych.

W zależności od potrzeb możemy doradzić nie tylko zakup nowego kotła, ale także urządzenia pozwalającego na modernizację starego pieca. W ofercie mamy szeroki wybór palników na pellet i agropelet, które można zamontować w piecach węglowych, gazowych, czy olejowych.

Nasi doradcy chętnie przedstawią Państwu również pozostałe rozwiązania usprawniające system grzewczy wykorzystujący pellet. Niezwykle przydatne okazują się bowiem specjalne zbiorniki do magazynowania opału, czy też podajniki pneumatyczne, dzięki którym instalacja grzewcza staje się praktycznie bezobsługowa.

Autoryzowany
Serwis
Kostrzewa

Naprawy gwarancyjne
i pogwarancyjne
885 470 935
doradztwo-konsultacje-technika-grzewcza

Profesjonalna pomoc w zakupie i instalacji kotła

Oprócz profesjonalnej porady, który piec na pellet wybrać, nasi klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc w zakresie instalacji urządzenia oraz jego prawidłowego uruchomienia. Precyzyjne ustawienie pracy kotła grzewczego jest niezwykle ważne dla jego późniejszej efektywności i sprawności. Nasi instalatorzy mogą w tym zakresie zapewnić profesjonalne usługi ze względu na doświadczenie i doskonałą znajomość pieców Kostrzewa, a także dzięki dysponowaniu nowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi.

W ramach usług instalacyjnych i rozruchowych proponujemy również szkolenia z zakresu obsługi kotła CO.

Wsparcie specjalistów na każdym etapie użytkowania pieca

Bez względu na to, jaki kocioł na pellet marki Kostrzewa Państwo wybiorą, nasza firma zapewni wsparcie techniczne na każdym etapie jego użytkowania. W Ekoregion mogą bowiem Państwo zamówić piec Kostrzewa, a także kompleksowe usługi instalacyjne i serwisowe. Oferujemy kompleksową obsługę serwisową, zarówno tą gwarancyjną, jak i pogwarancyjną. Jako przedstawiciel regionalny obsługujemy w tym zakresie klientów na terenie województwa świętokrzyskiego oraz województw ościennych.

Zapraszamy do zapoznania się z gamą produktów grzewczych zaprezentowanych na stronie internetowej producenta, a także do kontaktu z naszą firmą. Podczas niezobowiązującej konsultacji wyjaśnimy szczegółowo zalety poszczególnych modeli kotłów CO oraz doradzimy wybór urządzenia odpowiadającego Państwa potrzebom.